قوانین و مقررات

قوانین سایت فروشگاه اینترنتی کینگ برند

افراد برای عضویت در سایت کینگ برند و خرید از آن باید در هنگام خرید یا در حالت عادی به قسمت عضویت مراجعه کنند.

در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می کنند.

تنها اشخاص حقیقی حق عضویت در سایت را دارند.

صرف عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به به هیچ وجه پذیرفته نیست.

کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

عضویت در سایت کینگ برند رایگان است.

به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد.

کاربر عضو، پس از عضویت و اخذ رمز و کلمه عبور، حق خرید از سایت را دارد.

-------------------------------------------------------------------------

فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:

قسمت اول:

بازدید از کالاهای ارائه شده در سایت

قسمت دوم:

انتخاب کالا یا کالا های مورد نظر و اضافه نمودن کالا به سبد خرید  به همراه تعداد مورد نظر از هر کدام 

قسمت سوم:

پرداخت مبلغ معین که در صورتحساب ایجاد شده ذکر شده است (یا اعمال تخفیف با استفاده از کد های تخفیف ارائه شده) به‌صورت آنلاین به حساب شرکت

قسمت چهارم:

دریافت رسید و فاکتور خرید از طریق پنل مشتریان و دریافت رسید از طریق پیامک روی شماره تلفن وارد شده در پنل به هنگام عضویت

-------------------------------------------------------------------------

در حال حاضر کینگ برند امکان ارسال کالا های خریداری شده توسط مشتریان را به سراسر کشور دارد و جهت سهولت برای ارسال ، هزینه ارسال به کل کشور را برای کاربران ، مبلغ 10 هزار تومان تعریف نموده که بصورت خودکار روی فاکتور های خرید مشتریان گرامی اضافه خواهد شد به جز مواردی که شامل جشنواره یا فروش ویژه باشند که به صلاحدید ، ارسال رایگان می گردد.

لازم به ذکر است در صورت اشتباه وارد نمودن شماره تلفن همراه و یا مسدود نمودن پیامک های تبلیغاتی شماره همراه مشتری ، فروشگاه هیچگونه تعهدی نسبت به عدم دریافت پیامک های عضویت در سایت یا عدم دریافت پیامک های رسید خرید و ... ندارد

ارسال رسید کالا یا مبلغ پرداخت شده (حتی با کوپن تخفیف) بلافاصله و با انجام اولین خرید صورت می گیرد و به هیچ عنوان مبلغ واریز شده قابل برگشت نمی باشد

ارسال محصولات در تهران و شهرستانها بین 24 تا 48 ساعت و بعد از تکمیل خرید ارسال خواهد شد. محموله های ارسالی شهرستانها (شهرستانهای اطراف تهران مانند: اسلامشهر ، ورامین و... و تمام استانهای کشور) از طریق اداره پست جمهوری اسلامی ایران ارسال می گردد و در صورت درخواست خریدار ، کد رهگیری مرسوله پستی برای کاربر ارسال خواهد شد

فروشگاه اینترنتی کینگ برند هیچگونه مسئولیتی در قبال کیفیت، کمیت و شرایط کالای فروخته شده ندارد و کاربر می تواند جزئیات یا اطلاعات مربوط به شرایط و یا ویژکی های کالا ها را از توضیحات قرار گرفته آن محصول در سایت مطالعه نماید یا قبل از خرید از کارشناسان فروش اطلاعات لازم را کسب نماید

پس از اتمام عملیات خرید، امکان انصراف از خرید به هیچ وجه برای خریدار امکان پذیر نمی باشد.

رسید‌های کالا و خدماتی که پس از خرید برای کاربران عضو ارسال می‌شود دارای نام و مشخصات است اما کاربر عضو باید از رسید و یا کد دریافتی مراقبت نماید و چنانچه به هر دلیلی آن رسید مربوطه مفقود شود و یا شخص دیگری از آن استفاده کند، شرکت در این زمینه هیچ مسئولیتی ندارد.

فاکتور چاپ شده در صورتی درخواست خریدار ایجاد ، چاپ و به همراه محموله برای مشتری ارسال خواهد شد و در صورتی که فاکتور چاپ شده در اختیار خریدار قرار بگیرد ، نام چاپ شده روی رسید، نامی است که کاربر در زمان عضویت به شرکت ارائه داده است. بنابراین فروشگاه کینگ برند در خصوص هرگونه مغایرت نام با هویت واقعی خریدار مسئولیتی ندارد و درصورت بروز هرگونه مغایرت، خریدار حق استفاده از رسید خود را نخواهد داشت.

گاها به منظور تعمیرات دوره‌ای ، این سایت به‌طور موقت غیرقابل دسترس می‌شود و کاربران حق اعتراض ندارند.

فروشگاه اینترنتی کینگ برند این حق را داشته که در هر زمان کلیه فعالیت‌های سایت را متوقف نموده و با پرداخت باقی مانده حساب اعضا کلیه فرآیندهای سایت و فعالیت‌های مربوطه را به‌طور دائمی متوقف نماید و کاربر عضو حق هیچگونه اعتراضی نسبت به این امر را ندارد.

 تولید غیرقانونی- فروش و یا تجارت رسید کالا و خدمات که توسط کینگ برند ارسال شده ممنوع است و طبق مقررات قانونی با اقدام‌کننده آن برخورد می‌شود.

پشتیبانی (ساعت10 الی 24):   5037674-0939