قوانین و مقررات

قوانین سایت فروشگاه اینترنتی کینگ برند

افراد برای عضویت در سایت کینگ برند و خرید از آن باید در هنگام خرید یا در حالت عادی به قسمت عضویت مراجعه کنند.

در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می کنند.

تنها اشخاص حقیقی حق عضویت در سایت را دارند.

صرف عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به به هیچ وجه پذیرفته نیست.

کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

عضویت در سایت کینگ برند رایگان است.

به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد.

کاربر عضو، پس از عضویت و اخذ رمز و کلمه عبور، حق خرید از سایت را دارد.

-------------------------------------------------------------------------

فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:

قسمت اول:

بازدید از کالاهای ارائه شده در سایت

قسمت دوم:

انتخاب کالا یا کالا های مورد نظر و اضافه نمودن کالا به سبد خرید  به همراه تعداد مورد نظر از هر کدام 

قسمت سوم:

پرداخت مبلغ معین که در صورتحساب ایجاد شده ذکر شده است (یا اعمال تخفیف با استفاده از کد های تخفیف ارائه شده) به‌صورت آنلاین به حساب شرکت

قسمت چهارم:

دریافت رسید و فاکتور خرید از طریق پنل مشتریان و دریافت رسید از طریق پیامک روی شماره تلفن وارد شده در پنل به هنگام عضویت

-------------------------------------------------------------------------

در حال حاضر کینگ برند امکان ارسال کالا های خریداری شده توسط مشتریان را به سراسر کشور دارد و جهت سهولت برای ارسال ، هزینه ارسال به کل کشور را برای فاکتورهای کمتر از ۴۰۰ هزار تومان ، مبلغ 29 هزار تومان و برای فاکتور های بالای ۴۰۰ هزار تومان ، رایگان تعریف نموده که هزینه ارسال بصورت خودکار روی فاکتور های خرید مشتریان گرامی اضافه خواهد شد به جز مواردی که شامل جشنواره یا فروش ویژه باشند که به صلاحدید ، ارسال برای کلیه سفارشات رایگان می گردد. هزینه ارسال تعیین شده ، شامل هزینه پردازش در انبار ، بسته بندی و ارسال است.

لازم به ذکر است در صورت اشتباه وارد نمودن شماره تلفن همراه و یا مسدود نمودن پیامک های تبلیغاتی شماره همراه مشتری ، فروشگاه هیچگونه تعهدی نسبت به عدم دریافت پیامک های عضویت در سایت یا عدم دریافت پیامک های رسید خرید و ... ندارد

ارسال محصولات در تهران و شهرستانها بین 24 تا 48 ساعت و بعد از پرداخت و تکمیل خرید ارسال خواهد شد. محموله های ارسالی شهرستانها (شهرستانهای اطراف تهران مانند: اسلامشهر ، ورامین و... و تمام استانهای کشور) از طریق اداره پست جمهوری اسلامی ایران ارسال می گردد و کد رهگیری مرسوله پستی ، پس از ارسال ، بصورت خودکار ، در "پنل کاربری" مشتریان قرار میگیرد.

فاکتور چاپ شده در صورتی درخواست خریدار ایجاد ، چاپ و به همراه محموله برای مشتری ارسال خواهد شد و در صورتی که فاکتور چاپ شده در اختیار خریدار قرار بگیرد ، نام چاپ شده روی رسید، نامی است که کاربر در زمان عضویت به شرکت ارائه داده است. بنابراین فروشگاه کینگ برند در خصوص هرگونه مغایرت نام با هویت واقعی خریدار مسئولیتی ندارد و درصورت بروز هرگونه مغایرت، خریدار حق استفاده از رسید خود را نخواهد داشت.

گاها به منظور تعمیرات دوره‌ای ، این سایت به‌طور موقت غیرقابل دسترس می‌شود و کاربران حق اعتراض ندارند.

فروشگاه اینترنتی کینگ برند این حق را داشته که در هر زمان کلیه فعالیت‌های سایت را متوقف نموده و با پرداخت باقی مانده حساب اعضا کلیه فرآیندهای سایت و فعالیت‌های مربوطه را به‌طور دائمی متوقف نماید و کاربر عضو حق هیچگونه اعتراضی نسبت به این امر را ندارد.

 تولید غیرقانونی- فروش و یا تجارت رسید کالا و خدمات که توسط کینگ برند ارسال شده ممنوع است و طبق مقررات قانونی با اقدام‌کننده آن برخورد می‌شود.

------------------------------------------------------------------------

قوانین و مقررات مرجوعی و عودت کالا

-------------------------------------------------------------------------

قوانین و شرایط مربوط به مرجوعی کالا در فروشگاه اینترنتی کینگ برند

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتری همواره سرلوحه کار کینگ برند است و در این راستا همیشه سعی می نماییم تا هر سفارش در شرایط مطلوب و دلخواه به دست مشتری برسد ولی ممکن است گاهی اوقات مشتریان پس از خرید با مواردی رو برو شوند که در این موارد نیاز به لغو سفارش و عودت کالا به کینگ برند باشد. با وجود حجم بالای سفارشات ، جهت آسودگی خیال مشتریان گرامی ، کالاهایی که امکان تست قبل از ارسال را با از بین نرفتن پلمپ دارند ، توسط واحد فنی تست شده و سپس ارسال میشوند

مرجوع نمودن کالا درموارد زیر امکان پذیر است:

اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد:

در این صورت مشتری حداکثر 24 ساعت از زمان تحویل کالا فرصت دارد تا مورد را به پشتیبانی کینگ برند از طریق تماس یا ایمیل یا فرم پشتیبانی اطلاع دهد و پس گذشت این زمان (حتی روزهای تعطیل) کینگ برند نسبت به کالای آسیب دیده هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.

اگر کالای خریداری شده ، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد:

در این حالت ، خریدار فقط 24 ساعت از زمان تحویل کالا فرصت دارد تا مورد را از طریق تماس تلفنی یا ایمیل یا فرم پشتیبانی اطلاع دهد. فقط در حالتی مرجوع نمودن کالای ایراد دار امکان پذیر است که جعبه و بسته بندی کالا ، با همان شکل اولیه و کاملا سالم باشد و در غیر این صورت امکان عودت کالا وجود ندارد. که در این حالت پس از تائید تلفنی واحد خدمات پس از فروش ، باید کالا توسط خریدار به آدرس دفتر کینگ برند عودت شود. لازم به ذکر است هزینه برگشت کالا ، به عهده خریدار است. و مبلغ فاکتور آن ، پس از تائید سلامت کالا و سلامت بسته بندی و برابر بودن کالای عودت داده شده با کالای ارسال شده از سوی کینگ برند ، با کسر هزینه بسته بندی و  هزینه ارسال طی زمان حداکثر 15 روز کاری به خریدار عودت داده می شود

اگر خریدار به هر دلیل از خرید خود منصرف شده باشد:

   1-   اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد ، باید هر چه سریع‏‌تر به واحد پیگیری سفارشات کینگ برند اطلاع داده شود

   2-   اگر پس از دریافت کالا ، مشتری به هر دلیل از خرید خود منصرف شود، حداکثر طی 24 ساعت ، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد. لازم به ذکر است در این حالت ، نباید از کالا استفاده شده باشد و نباید کالا از حالت پلمپ خارج شده باشد . همچنین تمام اقلام همراه کالا ، می بایست به همراه کالا ارسال شود و اگر در حین خرید ، هدیه ای برای خریدار در نظر گرفته شده باشد نیز باید به همراه کالا عودت داده شود. نهایتا در این حالت ، پس از تائید تلفنی واحد خدمات پس از فروش ، باید کالا توسط خریدار به آدرس دفتر کینگ برند عودت شود. لازم به ذکر است هزینه برگشت کالا ، به عهده خریدار است. و مبلغ فاکتور آن پس از تائید سلامت کالا و سلامت بسته بندی و برابر بودن کالای عودت داده شده با کالای ارسال شده از سوی کینگ برند ، با کسر هزینه بسته بندی و هزینه ارسال طی زمان حداکثر 15 روز کاری به خریدار عودت داده می شود.

پشتیبانی(تماس+واتس اپ):  5037674-0939